6 ADET D32 * 200mm 12000 Gauss ile güçlü neodimyum mıknatıs çubuğu demir malzeme kaldırma iç vida delik

6 ADET D32 * 200mm 12000 Gauss ile güçlü neodimyum mıknatıs çubuğu demir malzeme kaldırma iç vida delik

₺1 270.58
Stok durumu
Stokta var

  • Birim Tipi: lot (6 parçalar/lot)
  • Paket Boyutu: 13cm x 10cm x 6cm (5.12in x 3.94in x 2.36in)

İstek listesi
  • Etiketler: Ucuz 6 ADET D32 * 200mm 12000 Gauss ile güçlü neodimyum mıknatıs çubuğu demir malzeme kaldırma iç vida delik, Yüksek Kalite 6 ADET D32 * 200mm 12000 Gauss ile güçlü neodimyum mıknatıs çubuğu demir malzeme kaldırma iç vida delik, Çin Manyetik Malzemeler Tedarikçiler.


çalışma prensibi:
temelde kullanın: manyetik filtre çubuklar (bar mıknatıs) esas tozu kaldırmak için kullanılan, granül ve sıvı veya manyetik demir bulamaç kirleri, yaygın seramik, elektrik, madencilik, plastik, kimyasallar, kauçuk, ilaç, gıda, çevre koruma, pigmentler, boyalar, elektronik, metalurji ve diğer sanayi. özellikleri: hiçbir enerji, hiçbir kirliliği, herhangi bir pozisyonda monte edilebilir üretim hattında malzeme ile temas halinde olabilir, uzay-tasarrufu, kolay kurulum, manyetik nadir toprak manyetik alaşım NdFeB güçlü manyetizma kaynağı olarak, basit yapısı, uzun ömürlü, şartname stil can müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak ve üretim sitesi keyfi değişiklikleri. ürünleri yaygın kullanılan seramik hammaddeleri, kimyasallar ve ilaç, makine ve elektronik, boya pigmentleri, gıda, tekstil ve diğer sanayi, seramik malzemeler gibi çamur demir; freze makineleri ve ekipmanları demir neden; gıda işleme: sanayi (örneğin susuz sebze) in ek olarak demir, silisyum karbür aşındırıcı sanayi, korundum, kuvars kumu, alüminyum tozu ve diğer işlemler ek olarak demir: besleme demir; refrakter ek olarak sanayi üretim süreci demir.
boyutu: çapı 25mm, uzunluk 300mm. (teknoloji üretme manuel çalışma ile bu mıknatıslar olduğunu. iki ucu mıknatıslar tam değildir tarafından sarılmış paslanmaz çelik. neodimyum mıknatıs dışarıya exposeed olacak. bu yüzden kullanılan olamaz sıvı ve kimyasallar. biz diğer mıknatıslar tarafından tam 304 tarafından sarılmış çelik argon ark kaynak, hangi özel ortamda kullanılabilir. lütfen masaj bırakın.) kaplama: paslanmaz çelik sarılmış. çalışma sıcaklığı: 80 derece altında. en yüksek gauss: 11500±500 Gauss.

  • karma: NdFeB Mıknatıs
  • şekil: blok
  • uygulama: Endüstriyel Mıknatıs
  • Tipi: kalıcı
  • Model Numarası: custom-made is available